Адреса:
  • 21001, м. Вінниця
  • вул. Героїв Крут, буд. 4-В, прим. № 47
Графік роботи:
  • Понеділок - п’ятниця: 10:00 до 19:00
  • Обідня перерва: 13-00 до 14-00
  • Суббота, неділя: за попереднім записом.

Прийом відвідувачів:
  • Понеділок: з 10:00 до 13:00
Турський Олександр Віталійович
Виконавчий округ Вінницької області
Термінова відповідь

Переваги приватного виконавця перед державним


Чому приватні виконавці, а не державна виконавча служба (ДВС)?

1) Висока кваліфікація приватних виконавців. Новизна професії, невисокий рівень конкуренції, а також перспектива гідного заробітку привела в професію приватного виконавця кращих представників юридичної професії.

2) Складний доступ до професії приватного виконавця. Для того щоб стати приватним виконавцем необхідно пройти довгий і тернистий шлях до професії, що дозволило відсіяти випадкових людей, залишивши в професії найкращих і самовідданих представників.

3) Мотивування приватного виконавця. Заробіток приватного виконавця безпосередньо залежить від результатів його роботи. Чим краще і швидше виконавець виконає свою роботу, тим швидше і більше грошей він отримає.

4) Винахідливість приватного виконавця. Поява в професії справжніх професіоналів готових долати будь-які труднощі на своєму шляху позитивно відзначається на результаті їх діяльності, оскільки такі професіонали з легкістю комбінують наявні у них знання і повноваження для більш ефективного досягнення поставленої мети.

5) Необхідність зобов’язує приватного виконавця. У приватного виконавця є не тільки права, але й обов'язки: зі сплати податків, оплати офісу, оплати доступу до електронних реєстрів, виплати зарплати персоналу, подання звітності і багато іншого, що змушує приватного виконавця йти вперед до поставленої мети.

6) Територіальні можливості приватного виконавця. Діяльність приватного виконавця поширюється на всю територію України, на відміну від державного виконавця, який може діяти тільки на території певного району і якому в разі необхідності потрібно буде давати доручення своїм колегам, сподіваючись на їх порядність.

7) Кадрові можливості приватного виконавця. Кількість працівників виконавчої служби обмежена бюджетними можливостями, при цьому найчастіше державні виконавці працюють поодинці. Приватний виконавець може найняти собі необмежену кількість помічників, залучити інших спеціалістів з метою швидкого та якісного проведення відповідних виконавчих дій.