Адреса:
  • 21001, м. Вінниця
  • вул. Героїв Крут, буд. 4-В, прим. № 47
Графік роботи:
  • Понеділок - п’ятниця: 10:00 до 19:00
  • Обідня перерва: 13-00 до 14-00
  • Суббота, неділя: за попереднім записом.

Прийом відвідувачів:
  • Понеділок: з 10:00 до 13:00
Турський Олександр Віталійович
Виконавчий округ Вінницької області
Термінова відповідь

Зразки заяв

Заява — це офіційне повідомлення в усній або письмовій формі, в якому викладається певне прохання.

Для вчинення окремих процесуальних дій приватному виконавцю необхідно отримати заяву від учасників або сторін виконавчого провадження. Головна мета письмової заяви - повідомити приватного виконавця яке саме право бажає реалізувати заявник, або повідомити про обставини, які впливають на процес виконання рішення.

Наведені зразки заяв є типовими.

В разі необхідності отримання додаткової інформації, або формулювання заяви у відповідності до Вашої ситуації телефонуйте.

Звертаю Вашу увагу, згідно ст. 16 ЗУ "Про виконавче провадження":

Сторони можуть реалізувати свої права і обов’язки у виконавчому провадженні самостійно або через представників.

Представництво юридичних осіб у виконавчому провадженні здійснюється їх керівниками чи органами, посадовими особами, які діють у межах повноважень, наданих їм законом чи установчими документами юридичної особи, або через представників юридичної особи за довіреністю.

ЗАЯВА про примусове виконання рішення
Завантажити
ЗАЯВА про ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження
Завантажити
ЗАЯВА про списання коштів
Завантажити
ЗАЯВА про зняття арешту з банківського рахунку
Завантажити

УВАГА

У заяві про примусове виконання рішення стягувач має право зазначити відомості, що ідентифікують боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення (рахунок боржника, місце роботи чи отримання ним інших доходів, конкретне майно боржника та його місцезнаходження тощо), рахунки в банківських установах для отримання ним коштів, стягнутих з боржника, а також зазначає суму, яка частково сплачена боржником за виконавчим документом (за наявності часткової сплати). Чим більше інформації стягувач надасть при відкритті виконавчого провадження у заяві про майновий стан боржника, контакти боржника, його місце перебування, тим скоріше приватний виконавець реалізує цю інформацію.