Адреса:
  • 21001, м. Вінниця
  • вул. Героїв Крут, буд. 4-В, прим. № 47
Графік роботи:
  • Понеділок - п’ятниця: 10:00 до 19:00
  • Обідня перерва: 13-00 до 14-00
  • Суббота, неділя: за попереднім записом.

Прийом відвідувачів:
  • Понеділок: з 10:00 до 13:00
Турський Олександр Віталійович
Виконавчий округ Вінницької області
Термінова відповідь

Приватний виконавець

Приватний виконавець - це суб’єкт незалежної професійної діяльності, який уповноважений державою на здійснювання примусового виконання рішень, у порядку встановленому законом та виконавчим документом. У 2016 році був запроваджений інститут приватних виконавців. Його головним завданням є вдосконалення роботи системи виконання судових рішень і рішень інших органів.

На сучасному етапі виконання судових рішень необхідно застосовувати якісно новий підхід. Проведений мною аналіз поведінки боржників надає можливість використання найбільш ефективних стратегій проведення виконавчих дій. Пошук майна боржника, його реалізація, обмеження прав боржника на вчинення окремих дій будуть спрямовані на повне задоволення Ваших вимог. Тільки якісна робота в даному напрямку дозволить отримати результат. Захист інтересів стягувача та повне реальне виконання рішення суду — це основна моя мета.

Індивідуальний підхід, висока мотивація та ефективне застосування чинного законодавства зумовлять реальне відновлення Вашого порушеного права та законних інтересів як стягувача.


Пам’ятайте, своєчасне пред’явлення виконавчого документу до примусового виконання – запорука уникнення проблем та ускладнень!