Меню

Адреса:

  • 21050, м. Вінниця
  • вул. Визволення 8, каб. 29

Графік прийому відвідувачів:

  • Понеділок - п’ятниця з 09:00 до 18:00
  • В інший час та дні за попереднім записом по телефону!

Якість послуг

Стягувач може бути впевнений, що виконавцем було вжито всіх можливих заходів

Звертаючись до приватного виконавця, стягувач може бути впевнений, що виконавцем вживаються усі можливі заходи примусового виконання. Приватний виконавець особисто зацікавлений у повному, своєчасному та законному виконанні рішення, оскільки від цього залежить його заробіток а також ділова репутація!

Всі виконавчі дії вчиняються у мінімально можливі строки

Приватний виконавець має значно менше навантаження ніж державні виконавці. В той час коли державні виконавці можуть мати одночасно до 2500 відкритих виконавчих проваджень, приватні виконавці мають близько 50 відкритих проваджень одночасно. Це дає змогу приділити максимум уваги кожному з них. Тому всі виконавчі дії вчиняються своєчасно. Звертаючись до приватного виконавця стягувач не змушений контролювати виконавця і нагадувати йому про своє виконавче провадженя.

Важливо завжди залишатися "на зв’язку" зі своїм виконавцем

Той, хто хоч раз звертався до органів державної виконавчої служби, чудово знає, що значною проблемою є навіть додзвонитися до свого держвиконавця. Ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження можна лише у прийомні дні, а якщо пощастить, можна “спіймати” держвиконавця на робочому місці. Подаючи виконавчий документ на виконання приватному виконавцеві, стягувачу більше не потрібно "ганятися" за виконавцем. Ваш виконавець завжди на зв'язку, і за потреби Ви завжди можете домовитись про зручний час зустрічи.