Меню

Адреса:

  • 21050, м. Вінниця
  • вул. Визволення 8, каб. 29

Графік прийому відвідувачів:

  • Понеділок - п’ятниця з 09:00 до 18:00
  • В інший час та дні за попереднім записом по телефону!

Вартість послуг приватного виконавця

Зручність роботи з приватним виконавцем обумовлена ​​тим, що його послуги оплачуються у більшості випадків за рахунок боржника.

Оплата зазвичай відбувається після отримання стягувачем своїх грошей. При цьому така оплата здійснюється не з суми боргу, а на додаток до неї.

Так, якщо Вам винні 1000 грн, приватний виконавець стягне 1100 грн, з яких 1000 віддасть Вам, а 100 залишить собі.

Варто відзначити, що Закон “Про виконавче провадження” передбачає внесення авансу при подачі виконавчого документу на примусове виконання як державному виконавцю, так і приватному.

Такий аванс не є оплатою послуг приватного виконавця. Аванс покриває виключно витрати виконавчого провадження необхідні для оперативного повернення коштів стягувача або іншого виконання рішення суду.

Так, згідно Закону - До заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску в розмірі 2 відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати, а за рішенням немайнового характеру та рішень про забезпечення позову - у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника - фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника - юридичної особи.

Дані кошти перераховуються на окремий рахунок і повертаються стягувачу в першу чергу також за рахунок боржника.

Тобто, якщо стягувачу винні 1000 грн, він авансує приватному виконавцю 20 грн.

Після стягнення грошей з боржника приватний виконавець передає стягувачу 1020 грн.