Меню

Адреса:

  • 21050, м. Вінниця
  • вул. Визволення 8, каб. 29

Графік прийому відвідувачів:

  • Понеділок - п’ятниця з 09:00 до 18:00
  • В інший час та дні за попереднім записом по телефону!

Вітаю Вас!

Відбулася реформа у сфері примусового виконання рішень судів та рішень інших органів (посадових осіб). Повноцінно почали працювати приватні виконавці, які наділені всіма необхідними повноваженнями для більш ефективного виконання рішень. Необхідність запровадження нової професії пов’язана з низькою результативністю, ефективністю і мотивацією органів державної виконавчої служби.

Маючи багаторічний досвід роботи в сфері примусового виконання рішень, мною прийнято рішення стати приватним виконавцем.

Отримані мною знання і практичний досвід, разом з наданими законом широкими повноваженнями приватним виконавцям, дозволяють ефективно і в стислі терміни вжити всіх необхідних заходів з метою виконання рішення суду прийнятого на Вашу користь.

Індивідуальний підхід, висока мотивація та ефективне застосування чинного законодавства зумовлять реальне відновлення Вашого порушеного права та законних інтересів як стягувача.

Переконаний, на сучасному етапі виконання судових рішень необхідно застосовувати якісно новий підхід. Проведений мною аналіз поведінки боржників надає можливість використання найбільш ефективних стратегій проведення виконавчих дій. Пошук майна боржника, його реалізація, обмеження прав боржника на вчинення окремих дій будуть спрямовані на повне задоволення Ваших вимог. Тільки якісна робота в даному напрямку дозволить отримати результат. Захист інтересів стягувача та повне реальне виконання рішення суду — це основна моя мета.

І пам’ятайте, своєчасне пред’явлення виконавчого документу до примусового виконання – запорука уникнення проблем та ускладнень!